HAKKIMIZDA

2014 yılında Ayçabahçe yaşam alanı doğa ile buluşmuştur. Bitki ve bahçe alanlarında kazanmış olduğu deneyimleri ziraat mühendisliği çözümleriyle harmanlayarak peyzaj sektöründe yenilikçi, çevreye karşı duyarlı, güçlü empati yetisine sahip hizmetler sunmaktadır.

Öncelikle, içinde yaşadığımız alanlarda bizi dünyaya bağladığı için bitkilere ve doğaya tutkuluyuz. Doğru bitki seçimi soluğumuz havayı doğal bir şekilde arıtırken, ruh halinizi iyileştirerek hayatımıza sıcaklık ve renk getirir. Ayçabahçe kişisel tarzınızla ile bitkileri eşleştirerek size evinizle uyumlu doğal bir yaşam alanı sunar. Bunu yaparken müşterilerin yaşam kalitesini ön planda tutarak estetik ve fonksiyonel peyzaj çözümleri getirir.

Ayçabahçe uygulamalarında doğayı ve insanı öne çıkaran, çevresiyle barışık ve ziyaretçisini içinde bulunduğu ortamın bir parçası olarak hissedeceği tasarımlar hazırlamaya özen gösterir. Her çizim ve tasarım müşteri için özelleştirme ve iyileştirmeler içerdiğinden eşsizdir. Bu tasarımlarda bitkilerin yanı sıra zengin saksı ve süsleme koleksiyonuyla mekan ile uyumu güçlendirilir.

Vizyonumuz, bitkilerin ve doğal ürünlerin hayatın her alanında ve her kesime hitap edebileceği inancıyla uzman ziraat mühendisleriyle müşterilere nitelikli hizmet sunmaktır. Misyonumuz, peyzaj ve bitki bakım sektöründeki bilimsel gelişmeleri ve atılımları çevre duyarlılığı ve estetik bilinçle güncel bir şekilde müşterilere ulaştırmaktır.